Filtreler ve Seperatörler

A Glimpse into Our Digital Mastery

Filtreler ve Seperatörler

Orijinal filtreler ve seperatörler, ekipmanınızın bütünlüğünü sağlam tutar, ekipmanınızı erken aşınma ve arızadan korur

Maksimum hava kalitesi

Partiküller ve tozlar ne kadar küçük olursa olsun, basınçlı hava sisteminiz için bir tehdittir. Filtreler, bu partiküllerin herhangi bir yan etkiye veya basınç düşüşüne neden olmaksızın hava ve yağ devresine girmesini engelleme gibi hassas bir role sahiptir. Sıkıştırma işleminin diğer bir hayati kısmı, yağı basınçlı havadan ayırarak hava kalitesini ve güvenilir çalışmayı sağlamaktır.

Risk almayın!

Orijinal olmayan filtreler ve seperatörler, çeşitli ekipman türlerine uyacak şekilde geniş özelliklerle geliştirilmiştir. Kompresörünüze takıldığında ciddi sorunlara neden olabilir. Partiküllerin kompresörünüzün hayati bileşenlere girmesini önleyemeyerek aşınmaya ve hasara neden olacağından, basınç düşüşünün artması sebebiyle enerji tüketimi yükselecektir bu da maliyetlerinizi olumsuz yönde etkileyecektir.

Basınçlı hava sisteminiz için tasarlandı

Orijinal filtreler ve seperatörler, basınçlı hava sisteminiz için özel olarak tasarlanmış birçok özelliğe sahiptir. Yüksek kaliteli filtre malzemesinden oluşan geniş yüzey alanı, partikülleri etkin bir şekilde uzak tutar. Sağlam yapılı, yüksek basınçlara ve sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Orijinal yağ filtrelerinin by-pass valfi , kompresör elemanına kesintisiz yağ beslemesi sağlarken, yerleşik topraklamalı yağ ayırıcı da statik elektrik oluşumunu önler.

Maksimum koruma

Yüksek kalitedeki filtrasyon ve ayrıştırma ekipmanlarınızın tüm parçalarının çalışma ömrünü uzatarak istenilen hava kalitesini elde etmenizi sağlar.

Maksimum güvenilirlik

Kompresörünüzün istenilen çalışma şartları için dizayn edilmiştir.

Enerji Verimliliği

Minumum basınç düşüşü sağlayarak enerji maliyetinizi minimize eder.

Ürünlerimiz

Enerji Tasarrufu Sağlayan Sürdürülebilir Kaliteli Ürünler